Videoklipy Petra Baťka Petr Batěk moderátor

Divadlo

Divadlo je pro mě vším
Více info
Picture

Jako stálý člen působím v Divadle Na Fidlovačce a vystupuji jako host na chebské scéně.

současnost
Picture

Jako hostující herec působím v Městském divadle v Mladé Boleslavi, kde zaskakuji v roli generála Otise v inscenaci Pane, vy jste vdova v režii Zdeňka Bartoše a moc si užívám spolupráci s dalším sympatickým souborem.

2014
Picture

Na pozvání ředitelky divadla a skvělé herečky Elišky Balzerové se stávám členem souboru pražského divadla na Fidlovačce. Další divadelní přístav, další zkušenosti a noví přátelé.

2013
Picture

Zahajuji své hostování v plzeňském divadle Alfa, kde jsem pod vedením režiséra Petra Vodičky ztvárnil hlavní roli v pohádce Křesadlo od H. Ch. Andersena. Byl to pro mě nostalgický návrat do světa loutek a magie, ve kterém jsem kdysi začínal jako herec Divadla rozmanitostí.

2011
Picture

Po dobu 24 měsíců hostuji v Divadle na Vinohradech. Vzpomínky na velice zajímavou spolupráci s režisérem Vladimírem Morávkem dokreslují dva zásadní životní okamžiky: před hlavní generálkou se mi narodilo druhé dítě, syn Péťa, a téhož dne jsem se cestou do divadla málem zabil v autě

2011
Picture

Odcházím z Mostu a stávám se hercem Západočeského divadla v Chebu. V krásném kulturní městě v západních Čechách nacházím spousta nových přátel a jsem mile překvapen, že někde může divadlo skvěle fungovat jako celek.

2008
Picture

Začíná moje angažmá na prknech jedné z našich největších scén, Městského divadla v Mostě. Vstup do činoherního souboru nebyl zrovna jednoduchý a bylo nutné na sobě hodně pracovat, naštěstí trpělivost skutečně přináší růže.

2002
Picture

Sbírám zkušenosti v oblasti loutkového a alternativního divadla během svého prvního profesionálního angažmá v Divadle rozmanitostí. První angažmá, první divadelní rodina, první bujaré oslavy života a spousta věrných přátel mezi loutkami.

2000
Picture

Jako člen několika neprofesionálních souborů (např. Dialog nebo Okřídlený vůl) zahajuji svou divadelní kariéru. Vděčím za to knize o The Living Theatre, která vzbudila mou touhu tvořit umělecká díla, která mají vyšší hodnotu.

1994
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace