Videoklipy Petra Baťka Petr Batěk moderátor

Muzikant

Z hudby čerpám energii
Více info
Picture

Nezahráli (alternativ rock)

Jsem nesmírně rád, že jsem mohl (ač krátce) účinkovat v chebské divadelní kapele Nezahráli, protože to byla zkušenost plná průzračné energie.

2012
Picture

Pokoj č. 26 (písně legendárního zpěváka Petra Nováka)

Projekt vznikl původně jako večírek k oslavě Novákových nedožitých narozenin. Medailonek se konal v divadelním klubu Západočeského divadla v Chebu a jelikož byl úspěšný, rozhodli jsme se vystupovat i nadále pod názvem Pokoj č. 26.

2010
Picture

The End of Colours (The Doors revival)

Po zhlédnutí filmu o The Doors jsme se s bratrem Pavlem rozhodli, že budeme hrát jejich písně a šířit jejich poselství. V současné době má kapela na kontě DVD s filmem Petera Chmely Sedmnáct barev ticha, stovky koncertů a dvě živá vystoupení v České televizi.

1995
Picture

The Hind Window (oldies)

Po krátké hudební pauze přišla prudká změna hudebního stylu. The Hind Window byla skvěle fungující kapela talentovaného Jirky Muchy, se kterou jsem odehrál spoustu energických koncertů.

1993
Picture

Fatamorgana (metal)

Zhruba půl roku jsem hrál s legendou západočeského metalu

1990
Picture

Tudor (black metalová formace)

Tudor byla moje první skupina. S ní jsou spojeny moje první koncerty, ostře sledované STB, a první výslechy, ale také první fanklub a vysněný život rockera.

1987
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace